اقامت اسپانیا از طریق کارآفرینی

گروه مشاورین حقوقی ایران اسپانیا ، دارای دو دفتر رسمی در شهر های بارسلونا، اسپانیا و تهران، خدمات حقوقی ومشاوره دریافت اقامت اسپانیا از طریق کارآفرینی را برای ایرانیان به انجام می رساند.

کشور اسپانیا به خصوص در شهر بارسلونا به یکی از بزرگترین قطبهای تجاری اروپا برای کارآفرینان و استارت آپهای سراسر دنیا مبدل شده است. در چند سال اخیر برنامه ها و امتیازات زیادی برای کارافرینان ارائه میدهد که یکی از آنها برای افرادی که در خارج از اسپانیا زندگی میکنند و قصد راه اندازی کسب و کار و یا قصد راه اندازی شعبه ای از فعالیت اقتصادی خود در این کشور دارد اقامت کاری به متقاضی و خانواده وی اعطا میکند.

با راه اندازی کسب و کار در اسپانیا که در ادامه به تشریح آن خواهیم پرداخت میتوان با حداقل هزینه ها اقامت این کشور را دریافت کرد.

با دریافت ویزای کارآفرینی اسپانیا امکان دریافت اقامت یک ساله در این کشور خواهید شد مشروط به اینکه بتوانید کسب و کار خود را دراین مدت راه اندازی نمایید.

در اقامت کارافرینی میبایست پروژه‌ای ارائه شود که در جهت منافع عمومی و اقتصادی کشور اسپانیا باشد. بدین منظور میبایست طرح کسب و کار شامل یکی از موارد زیر باشد:

۱- ایجاد اشتغال در اسپانیا: طرح کسب و کار باید در این کشور ایجاد اشتغال نماید.

۲- تولید محصول و یا خدمات جدید که در ان به توسعه اقتصادی کمک کند.

۳- طرح کارآفرینی که بتواند فرصتهای سرمایه گذاری در این کشور ایجاد کند.

۴- اگر طرحی دارید که ثبت اختراع انجام داده اید و امکان تولید این طرح را در اسپانیا دارید شانس زیادی در گرفتن این اقامت خواهید داشت.

جذاب بودن اقامت اسپانیا دلایل دیگری هم دارد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم :

زمان دریافت این اقامت بسیار کوتاه است ،به این معنی که اگر مدارک شغلی ومالی مورد قبولی داشته باشید فقط 3 ماه طول می کشد تا کارت اقامت اسپانیا را برای تمام اعضا خانواده تان بدست آورید. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره های 02126291921 ، 09128710583 و 0034623384020 تماس حاصل نمایید.

تایید طرح پیشنهادی

پس از اینکه طرح کسب و کار را آماده کردید نیاز به تاییدیه های لازم از مراجع قانونی در اسپانیا می‌باشید که وکلای گروه ایران و اسپانیا شما در این پروسه همراهی خواهند کرد.

شرایط کلی برای اخذ اقامت کارآفرینی

متقاضی ویزای استارت آپ یا ویزای کارآفرینی اسپانیا میبایست شرایط زیر را دارا باشد:

درخواست از کشور غیر از اتحادیه اروپا

داشتن حداقل ۱۸ سال

نداشتن سوپیشینه

داشتن منابع مالی کافی برای راه اندازی طرح پیشنهادی

نشان دادن توان مالی برای پرداخت هزینه های جاری زندگی خود و خانواده تا زمان راه اندازی کسب وکار. این مبلغ برای سرپرست خانواده۲۲۰۰ یورو ماهیانه و برای اعضای خانواده ۵۵۰ یورو ماهیانه میباشد.

گروه مشاورین اقامت ایران اسپانیا با پیگیری موارد پرونده متقاضیانی که قصد اقامت از این طریق را دارند خدمات زیر را ارائه میدهند.

اماده کردن بیزینس پلن

اخذ تاییدیه های لازم از مراجع قانونی در اسپانیا

ارائه مدارک به امورخارجه اسپانیا

درخواست ویزا تایپ D

اخذ وقت سفارت اسپانیا

انجام امور مربوط به اخذ دریافت کارت اقامت در اسپانیا

جهت درخواست وقت مشاوره با مشاوران ما در تهران و اسپانیا تماس حاصل نمایید.

فهرست
× چت آنلاین در واتس اپ